ZEBRA Ola golyóstoll 0,27 mm írásvastagság, nyomógombos
ZEBRA Ola nyomógombos golyóstoll rendkívül vékony, 0,27 mm írásvastagsággal és kék tintával, amely ideális precíz íráshoz és mindennapi használatra.
Termékleírás
A ZEBRA Ola golyóstoll a japán precizitás és minőség egyik kiváló példája. A toll rendkívül finom, 0,27 mm-es írásvastagságot biztosít, amely tökéletes választás aprólékos jegyzeteléshez, részletes munkákhoz és tiszta, rendezett írásképhez.
A nyomógombos mechanika gyors és kényelmes használatot tesz lehetővé, míg az ergonomikus kialakítás biztos fogást nyújt hosszabb írás során is.
A ZEBRA, mint japán márka, világszerte ismert a kiemelkedő minőségű írószereiről. A precíz gyártástechnológia és a fejlett tinta- és golyótechnológia garantálja a sima, akadásmentes írást és a hosszú élettartamot.
Fő tulajdonságok / előnyök
- Rendkívül vékony, 0,27 mm írásvastagság
- Tiszta és egyenletes íráskép
- Nyomógombos kialakítás a gyors használatért
- Precíz japán gyártási minőség
- Sima, akadásmentes írás
- Ergonomikus fogás
Felhasználási területek
- Precíz jegyzetelés
- Irodai és iskolai használat
- Apró betűs írás
- Táblázatok, űrlapok kitöltése
- Részletes munkák
Műszaki adatok
- Márka: ZEBRA
- Típus: Ola
- Mechanika: nyomógombos
- Tinta színe: kék
- Írásvastagság: 0,27 mm
- Golyó átmérő: 1,0 mm
Miért érdemes ezt választani
A ZEBRA Ola golyóstoll ideális választás azok számára, akik rendkívül vékony, precíz írásképet szeretnének. A japán minőség garancia a megbízható működésre és a folyamatos, tiszta írásra.
Fontos különbség, hogy a golyó átmérője (1,0 mm) nem azonos az írásvastagsággal. A modern tintaadagolási technológia és a precíz golyó kialakítás lehetővé teszi, hogy a toll sokkal vékonyabb, akár 0,27 mm-es vonalat húzzon, mivel a tintaáramlás szabályozott és nem a teljes golyófelület kerül átadásra írás közben.
Összegzés
A ZEBRA Ola 0,27 mm golyóstoll kiváló választás mindazok számára, akik finom, precíz és megbízható íróeszközt keresnek mindennapi használatra.
ZEBRA golyóstoll, ZEBRA Ola toll, 0,27 mm toll, vékony golyóstoll, japán toll, nyomógombos toll, precíz íráshoz toll